Пропозиції

 

 

Презентація проекту

 

Компанія «Медіа Спорт» пропонує послуги з пошиття одягу і друку на ньому.

 

Наші виробничі потужності знаходяться в Києві. Ми працюємо на висококласному і технологічному обладнанні, яке відповідає світовим стандартам і задовольнить найвишуканіших замовників. Ми до кожного клієнта ставимося уважно, а кожен виріб шиємо, як для себе.

 

Різноманітність готових лекал і можливість розробки за індивідуальним замовленням дозволяє вирішити будь-які поставлені завдання.

 

Головною перевагою ми вважаємо розташування пошиття і друку в одному місці. Звертаючись до нас, Ви отримуєте комплексне рішення задачі і оптимізуєте логістику.

 

Ми використовуємо наступні методи друку: термоперенос, нанесення флексом, шовкографічний друк на тканинах , цифровий друк.

 

 

1. Друк на футболках і бейсболках методом термопереносу: зображення друкується на професійному лазерному принтері, потім за допомогою термопресу переноситься на тканину. За допомогою термопереносу можливий друк фото на футболках, друк написів на тканині, друк лого на футболках будь-якого кольору і від 1 штуки до сотень. Дуже демократичний спосіб друку на текстилі - мінімальні вимоги до макету, підходять навіть картинки з інтернету (але розмір зображення на речі буде відповідати метрическому розміру вашої картинки), тривалість друку на футболку становить кілька хвилин, стійкість нанесення 100 разів прання в делікатному режимі, ціна принта на футболки дуже демократична.

 

 

2. Друк на футболках, бейсболках та одязі флексом і флоком. Флекс це плівка з литого полімеру. Контури малюнка або написи на футболку вирізаються на плоттері і за допомогою термопресу переносяться на тканину. Флок відрізняється від флекса бархатистою ворсистою поверхнею. Флекс і флок бувають різних кольорів, у нас близько 30 колірних варіацій, а також з ефектом перламутру, голографії, лаку, золота, дерева, зміїної шкіри, люмінісцентний (світиться в темряві). Друк на футболках флексом і флоком часто використовується для нанесення логотипів, написів, корпоративної атрибутики. Вимоги до макету: для нанесення на футболки малюнків або лого - повинен бути у векторному форматі (у програмах Corel, Illustrator, збережені у форматах: .ai, .cdr, .eps, .swg, .pdf)), для друку напису досить файлу в текстовому форматі. Якщо потрібно, макет до друкарського якості ми доведемо самі. Друк на фатболках флексом і флоком можливі від 1 штуки, займає кілька хвилин, флекс і флок дуже стійкі і довговічні, можливе прання навіть при 90 °C. Якщо ви не визначилися який друк на футболках для вас підходить, надсилайте ваше зображення на e-mail, вкажіть тираж і терміни, ми відповімо які варіанти друку оптимальні для вашого замовлення.

 

 

3. Друк на тканинах шовкографія - тиражі від 20 штук, найбільш поширений метод для друку на тканинах великими тиражами. Чим більше тираж - тим менша вартість малюнка на футболці (бейсболці, куртці, сумці і т.д.), стійкий й довговічний друк, прання при 40°C. Макети приймаються в cdr., Eps., Tiff., Psd. Для друку растрових зображень роздільна здатність в макетах має бути 300 dpi. Ціна друку на футболках визначається після отримання нами макету та тиражу. Терміни друку при шовкографії 3-7 робочих днів.